reklama

Zeman se z izraelského dobrodružství vrací do Příbrami

10.07.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Přes švýcarský Sion, plzeňskou Viktorii a izraelský Hapoel Raanana se Martin Zeman vrací po čtyřech letech do Příbrami.
"Při svém prvním působení u Litavky patřil Martin Zeman k oporám týmu, a to především v ofenzivě. Na levé straně záložní řady dokáže unikat soupeřům a připravovat gólové šance pro své spoluhráče," řekl prezident klubu Jaroslav Starka.

Příbram ráda angažuje zkušené hráče. Po Janu Rezkovi, Janu Slepičkovi a Rudolfu Skácelovi tak nyní do středočeského klubu přichází zkušený třicetiletý záložník, který si dříve zahrál i ve sparťanském dresu.

Zeman působil v Izraeli jen půl roku a je rád, že už nemusí v tomto exotickém angažmá pokračovat. „V Izraeli mi nevyhovoval styl fotbalu, proto jsem si vybral Příbram, kde jsem již působil. Znám šéfa klubu pana Starku a budu moct hrát opět svůj fotbal,“ uvedl rodák z Tábora.

Zeman na své předešlé působení v Příbrami vzpomíná rád, protože v sezoně 2014/2015 se stal dokonce nejlepším nahrávačem soutěže, navíc přidal pět gólů. I díky tomu dosáhla Příbram na skvělé páté místo.

Tento šikovný záložník se tak stal pátou letní posilou Příbrami. Ještě před ním přišli útočník Michal Škoda z Brna, útočník Ibrahim Keita z Bohemians, záložník Marko Alvir a obránce Olivier Kingue ze Slavie.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz