reklama

Ostrava rozhodla o Csaplárově odvolání

07.10.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Když tým během šesti zápasů získá jediný bod, asi se jeho trenér nemůže divit, že ho klub odvolá. To se přesně dnes stalo Josefu Csaplárovi, který dosud koučoval Zlín. Vaz mu definitivně zlomila víkendová porážka s Ostravou 0:4, což znamenalo i pokles na předposlední příčku. Csaplár je tak po opavském kouči Ivanu Kopeckém druhým trenérem letošní sezony, který byl odvolán. Na zlínské lavičce vydržel šesatpadesátiletý kouč čtyři měsíce. "Ševce" nyní povede dosavadní asistent Jan Kameník.

„Ke Kameníkovi teď hledáme asistenty, realizační tým chceme mít během několika dní kompletní. Mužstvo potřebuje v reprezentační pauze tvrdě trénovat," uvedl majitel zlínského klubu Zdeněk Červenka.Co si slibujeme od změny? Abychom se co nejdřív herně i výsledkově zvedli a tabulka se díky tomu obrátila naruby. Ale budeme samozřejmě hrozně rádi i za dílčí zlepšení," dodal nejdůležitější člověk fotbalového Zlína.

Pro Kameníka to není premiéra na pozici hlavního kouče Zlína. Letos v dubnu vedl ševce v nadstavbové části první ligy poté, co byl odvolán Roman Pivarník.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz