reklama

Obrovský úspěch českých para hokejistů na mistrovství světa.

22.05.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Smsticket několikrát vyprodal Ostravar arénu při mistrovství světa.

Nejednalo se o jen tak ledajakou akci, ale přímo o mistrovství světa v para hokeji! Možná jste vlnu nadšení z para hokeje, kterým žila celá republika začátkem května také zaznamenali. A pokud vás to přece jen náhodou minulo, tak se na naše skvělé borce podívejte TADY NA Facebooku

Organizátoři mistrovství zvolili pro výhradní prodej vstupenek platformu smsticket, který zajišťoval kompletní předprodej vstupenek přes internet, prodej vstupenek na místě a také odbavení všech příchozích návštěvníků, kteří do haly dorazili. Platby za prodej vstupenek zajišťovala platební brána Pays. Návštěvníků bylo mnohem více, než se původně předpokládalo a organizátoři museli několikrát zvětšovat kapacitu haly. Během šesti hracích dnů a dvaceti utkání fandilo para hokejistům přes 45 000 fanoušků!

Celá akce proběhla skvěle a hokejisté dokázali, že dokážou konkurovat špičkovým týmům z celého světa i v situaci, že mají často mnohem obtížnější podmínky, protože mnozí trénují při své standardní práci. Stejně tak jejich finanční zázemí je výrazně slabší než zázemí jejich protivníků.

Borci byli za své výkony mnohokrát odměněni nadšením totálně vyprodané haly. A to nebylo všechno. Naši hokejisté totiž skončili v obří konkurenci na krásném čtvrtém místě za týmem USA, Kanady a Koreje. V tomto šampionátu prostě vyhráli handicapovaní sportovci, fanoušci i organizátoři.

 

 

 

 

 
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz