reklama

Kiki je maminkou. Dnes ráno se jí narodil syn Viktor

12.06.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Už je to několik let, co začali Češi doslova "žrát" beachvolejbal a to díky dvojici Kristýna Kolocová Markéta Sluková. Nejenom že měly tyto volejbalové krásky úspěchy (byly páté na olympijských hrách v Londýně a vyhrály grandslam Světového okruhu v Berlíně i turnaj Open v Praze na Štvanici), zároveň jim pomohlo se dostat do širšího povědomí i díky přezdívkám Kiki a Maki.

Poté se ale jejich cesty rozešly ve zlém. Veřejnost se zatím nedozvěděla, proč tyto dvě velké kamarádky už od školních let přestaly spolu hrát, natož komunikovat.

Každá z nich si našla jinou partnerku a zároveň se i vdaly. Markéta Nausch Sluková má velké úspěchy s Barborou Hermannovou. Patří v současnosti k největším světovým hvězdám plážového volejbalu, i když nedávný turnaj Světového poháru v Ostravě jim nevyšel.
Kristýna Hoidarová Kolocová se dala dohromady s Michalou Kvapilovou, se kterou před dvěma lety vybojovala stříbro na mistrovství Evropy. Rok na to se ale "Kiki" rozhodla ukončit volejbalovou kariéru, aby dnes začala úplně novou etapu života. Narodil se jí syn Viktor. "Sen se stal skutečností. Jsme rodina. Vítej, náš milovaný Viktore," napsala jednatřicetiletá Hoidarová na instagramu.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz