reklama

Další změna v reprezentaci! Nemocného Kadeřábka nahradí Řezník

08.10.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Už čtvrtou změnu musel udělat fotbalový reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý ohledně kvalifikačního zápasu proti Anglii. Po Davidu Pavelkovi, Filipu Novákovi a Davidu Hovorkovi musí kouč A-týmu oželet i stabilního pravého beka Pavla Kadeřábka. "Je to smůla, ale prostě to musíme přijmout. I takové situace fotbal přináší a my se s tím musíme vypořádat. Hráči, kteří dostali dodatečnou pozvánku, jsou dostatečně kvalitní a zkušení, takže jsme přesvědčení, že nám pomůžou," uvedl v tiskové zprávě svazu Šilhavý.

Zmiňované hráče nahradili v minulých dnech Lukáš Kalvach, Stefan Simič a Jaromír Zmrhal. A dnes i Radim Řezník. Tento plzeňský obránce se vrací do reprezentace po roce a měsíci. Vloni v září nastoupil v přípravě s Ruskem. Tento zápas však dopadl neslavně, naši reprezentanti prohráli 1:5 a následně byl odvolán trenér Karel Jarolím.

S mužstvem už se připravuje i útočník Dallasu Zdeněk Ondráček, který přiletěl z USA až v pondělí. „Přijel jsem včera pozdě večer po dlouhé době v letadle. Letěl jsem hned po zápase, byl jsem docela unavený, ale zvládl jsem to v pohodě. Reprezentace je sen každého fotbalisty, čekal jsem na to dlouho. Pracoval jsem na sobě, takže věřím, že je to zasloužené,“ řekl třicetiletý Ondrášek.

Zápas s Anglií odehraje český tým tento pátek v 21. hodin v pražském Edenu. V pondělí pak národní celek nastoupí na Letné v přípravě proti Severnímu Irsku.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz