reklama

Bude muset česká beachvolejbalistka odložit svatbu?

06.08.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Asi není příliš pravděpodobné, že by se česká beachvolejbalistka Martina Bonnerová dostala do závěrečných bojů o medaile na probíhajícím mistrovství Evropy, avšak ve sportu je možné všechno. Pokud by se jí ale případně se svojí parťačkou Martinou Maixnerovou podařilo dostat mezi nejlepší, musela by zrušit svou životní chvíli - svatbu.

V pondělí se naší dvojici podařilo porazit norský pár Kjolbergová, Hjortlandová po setech 17:21, 21:18 a 15:10. Včera hrály jako jedny z mála. Samy se nabídly, že budou hrát už v pondělí, aby měly své zápasy ve skupině odehrány už do středy a Bonnerová se tak mohla z Moskvy, kde se letošní evropský šampionát koná, v klidu dopravit do České republiky „Myslela jsem to tak, že bychom hrály pondělí, úterý, středa a v případě, že bychom nepostoupily, tak bychom mohly odletět. Z toho důvodu, že mám v sobotu svatbu,“ usmívá se Martina Bonnerová.

Zatímco Maixnerová s Bonnerovou se kvalifikovaly na šampionát na poslední chvíli a úspěchem by pro ně měl být postup ze skupiny, druhá česká dvojička Michala Kvapilová, Michaela Kubíčková má větší ambice. Možná i medailové... „Já když nejsem nervózní, tak je něco špatně. Vždycky musím nervozitu mít, protože mě správně vyhecuje,“ usmívá se Michaela Kubíčková. „Budeme spokojené, když se nám bude dařit hrát náš volejbal. A když se nám to bude hodně dařit, tak to třeba znamená, že si odsud odvezeme i nějaký kov,“ dodává realisticky Michala Kvapilová.

Původně se předpokládalo, že o medaile budou bojovat Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová, jenže prvně jmenovanou postihly potíže s kolenem a musely tak šampionát vzdát.

Mezi muži nás budou zastupovat Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem.

foto: archív Martiny Bonnerové
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz