reklama

Andrea Sestini Hlaváčková se stala maminkou. A teď je na řadě Šafářová

13.08.2019

Foto: Ilustrační / DomácíSport.cz
Ve světovém žebříčku čtyřhry najdeme na 16. místě Andreu Sestini Hlaváčkovou. Tato bývalá česká tenistka však má v tuto chvíli úplně jiné starosti než myslet na to, na jakém místě se nachází. Tedy přesněji řečeno... má spíše radosti, protože se jí před pár dny narodila dcera Isabella. "Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo..." napsala na sociální sítě třiatřicetiletá vynikající deblistka.

Jejím manželem je bývalý tenista Fabrizio Sestini. "Zvládli jsme to ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě. A to nemluvím jen o té prďole, co mě každé dvě hodiny budí, kouše do bradavek, anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu. Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala," dodala Sestini Hlaváčková.

Dvojnásobná grandslamová šampionka a stříbrná olympijská medailistka ve čtyřhře už nepočítá s tím, že by se vrátila ke kariéře. V tom má jasno i další skvělá tenistka Lucie Šafářová, která očekává narození potomka na přelomu roku.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíSport.cz