reklama

Vrátí se Koukalová k biatlonu? Nechá se inspirovat Jágrem?

20.02.2019
Návrat Jaromíra Jágra na led rozvířil otázky úplně u jiného slavného (bývalého?) sportovce. „Džegr“ je jen jeden👍🏻. Velký respekt, jak je schopný se udržovat ve fyzické kondici pro vrcholový sport i ve svých 47 letech👏👏👏. Já bych skoro mohla být jeho dcera😂. Především je ale sám sobě velkým motivátorem. Tím by nám měl být všem příkladem, a to nejen ve sportu🙏 Jarda se rozhodl naskočit zpět podle jeho aktuálního pocitu. 👊 A mé aktuální pocity? Ráda bych vše rozsekla do konce května💋," uvedla na své facebookové stránce Gabriela Koukalová.

Vítězka Světového poháru ze sezony 2015/16, dvojnásobná mistryně světa a držitelka dvou stříbrných medailí z olympijských her v Soči před loňskými Vánocemi znovu po jedenácti měsících nazula lyže a v tréninkovém tempu opět zažívala běžecké pocity. "Sportuju především pro radost. Nikdy neříkej nikdy. Prostě si to teď pár měsíců zkusím,“ pověděla Koukalová novinářům na vyhlášení ankety Sportovec roku 2018. Navíc občas přidávala na facebook videozáběry z posilovny, kde jí osobní trenér dával hodně do těla.

Koukalová dosud oficiálně neoznámila konec kariéry, i když podle jejích slov během loňského léta: "Cesta zpět k české partě nepřichází v úvahu," to vypadalo, že už se nikdy nevrátí k tomuto sportu, který se stal v Česku v posledních letech fenoménem.
Nejenom zdravotní problémy (bolavá lýtka), ale právě i zhoršené vztahy s reprezentačním týmem (ve své knize "Jiná" nenechala v podstatě na nikom nit suchou) dávaly tušit, že se ke sportování nevrátí...

Teď je tu však určitá naděje, že nám krásná Gabriela ve svých 29 letech bude ještě dělat svými výsledky radost...
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz