reklama

Řepku už basa pravděpodobně nemine

11.10.2018
Bývalý fotbalista jde z průšvihu do průšvihu, respektive jeho průšvihy putují od soudu k soudu. Dnes pražský soud řešil kauzu ukradeného mercedesu.
Před čtyřmi lety zabavila exekutorská kancelář mercedes, který si vzala místo peněz za nesplacené alimenty na děti z Řepkova prvního manželství. Následně vůz vykoupila frma K&H, jejíž majitel se s Řepkou velmi dobře znal a chtěl mu takto pomoci. Firma s bývalým fotbalistou sepsala nájemní smlouvu, jenže Řepka splátky neplatil, proto se firma K&H rozhodla, že si auto vezme zpátky. Jenže Řepka nekomunikoval. "Párkrát jsem i zajel do Černošic, jestli není doma, ale nikdo mi neotevřel,“ řekl svědek. Firma proto vypověděla smlouvu, ale ani poté fotbalový bouřlivák nereagoval.
Firma K&H nakonec mercedes náhodně objevila v továrním servisu

Řepka však auto poté už nevyužíval, protože ho prodal své známé Michaele Malíkové za milion korun. Učinil tak, i když věděl, že není jeho majitelem. Z toho důvodu dnes pražský soud projednával tento případ jako zpronevěru. Tomáš Řepka se k soudu nedostavil. Hlavní líčení bylo nakonec odročeno na prosinec.

Michaela Malíková už dříve na policii vypověděla, že Řepkovi od začátku věřila. "Nikdy by mě nenapadlo ani ve snu, že by tam něco nemělo být v pořádku,“ řekla. „Věděla jsem, že pan Řepka přišel o řidičský průkaz, auto mu stálo u domu. Napadlo se mě ho zeptat, jestli by ho neprodal. Od začátku jsme se bavili o koupi, ne o půjčce,“ dodala.

Tomáš Řepka byl už minulý měsíc u soudu. Tehdy to bylo kvůli erotickým inzerátům, které poškodily jeho bývalou manželkou Vlaďku Erbovou. Za to ho soud odsoudil k půlročnímu nepodmíněnému trestu vězení.
Řepkovi tak hrozí souhrnný trest, z kterého už bude těžké se vyvléct. Navíc v dřívějších letech dostal dvakrát podmíněný trest za řízení v opilosti. Přitěžující okolností může být i to, že si neplnil řádně osmdesát hodin obecně prospěšných prací, které dostal za zanedbání povinné výživy.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz