reklama

Plzeň se chystá na Real Madrid. A už má pravděpodobně náhradu za zraněného Krmenčíka

06.11.2018
Před 14 dny málem plzeňská Viktorka šokovala fotbalovou Evropu, mnoho nechybělo a vezla si z Madridu nejméně bod. Hlavně však příjemně překvapila nebojácnou hrou a gólovými příležitostmi, takže Real byl nakonec rád, že vyhrál 2:1.
Zítra dojde k odvetě. V 21. hodin se ve Štruncových sadech pokusí plzeňští fotbalisté znovu španělský velkoklub pozlobit. Avšak bude jim chybět Michael Krmenčík, který se zranil a do konce sezony už pravděpodobně v plzeňském dresu nenastoupí.
Ani Real Madrid nebude v plné sestavě, do Čech nedorazili dokonce tři hráči základní sestavy, obránci Marcelo, Raphaël Varane a Daniel Carvajal. „Real Madrid má pořád vysokou kvalitu, i když jim třeba nějaký hráč vypadne,“ podotýká k tomu záložník Patrik Hrošovský.
Plzeň má po třech zápasech Ligy mistrů jeden bod za domácí remízu s CSKA Moskva (2:2). Jinak má na kontě kromě zmiňované prohry s Realem i porážku s AS Řím 0:5. Takže aspoň bod by se jí zítra hodil, aby měla ještě šanci na postup když už ne do další fáze Ligy mistrů, tak ze třetího místa do Evropské ligy. „Vím, na co máme. Doufám, že se i v tom prvním utkání přesvědčili hráči, na co mají. Samozřejmě si ale uvědomujeme, proti komu budeme hrát," dodává trenér Pavel Vrba.  

Když už byla řeč o zraněném Krmenčíkovi, podle zatím neověřených informací by ho měl nahradit zlínský útočník Jean-David Beauguel, i díky kterému se letos tomuto moravskému klubu daří.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz