reklama

Krejčíková se Siniakovou ve finále prohrály, i tak ale mohou být na sebe pyšné

28.10.2018
V neděli je v Singapuru na Turnaji mistryň závěrečný den, z čehož vyplývá, že dnes byly na pořadu finálové souboje. V jednom z nich se představily i české tenistky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou. Finálový duel s maďarsko-francouzskou dvojicí Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová prohrály 4:6 a 5:7, nic to však nemění na tom, že naše hráčky prožívají skvělý rok.
Na Turnaj mistryň přijely jako světové jedničky, a až na finálový duel dokazovaly, že na této pozici jsou právem. Dnes se proti svým přemožitelkám nemohly moc spolehnout na return a i podání nebyla jejich velká stránka, proto je soupeřky párkrát brejkly. I přes prohru nadále zůstanou na pozici č. 1.
S tímto vědomím by měly dorazit i za necelých 14 dní do Prahy na finále Fed Cupu. Tedy jestli je kapitán Petr Pála nominuje, ale dá se s tím na 90 % počítat, i když máme i druhý úžasný pár Barbora Strýcová, Andrea Sestini Hlaváčková. Ve dvouhrách by měly nastoupit Karolína Plíšková a Petra Kvitová. Našimi soupeřkami budou Američanky, kterým budou chybět Serena Williamsová a Coco Wandewegheová. Zastoupit se je pokusí Sloane Stephensonová a Madison Keysová.
Siniaková s Krejčíkovou mohou tedy ještě po výhrách v Paříži a Wimbledonu dosáhnout letos ještě jednoho velkého vítězství.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz