reklama

Jsem rád, že nám chyběl, řekl trenér Washingtonu o Satoranském

12.02.2019
Titulek nejspíš zarazí toho, kdo sleduje výkony českého reprezentanta Tomáše Satoranského v NBA. "Vždyť se mu daří. Dává body, přihrává, získává míče. Neustále si vylepšuje své statistiky. Tak proč by ho najednou trenér rád v sestavě oželel?", napadne fanouška nejlepší basketbalové ligy světa.

Vysvětlení je však jednoduché. Trenér Washingtonu Scott Brooks nemohl se 27letým českým hráčem počítat pro noční zápas s Detroitem, protože Satoranský byl u porodu své dcery. "To je poprvé, co mohu říct, že jsem opravdu rád, že chybí z osobních důvodů," řekl Brooks.
Washingtonu se bez Satoranského nedařilo a prohrál 112:121.

Tento 201cm vysoký basketbalista není jediný ze známých českých sportovců, kdo se letos stali otci. Před pár dny se manželce bývalého sparťanského útočníka Josefa Šurala narodila Melissa Denisa. Aby mohl být u porodu letěl 2000 kilometrů z Analyasporu, kde nyní působí, do Prahy.

Ale třeba i hokejisté se natolik "činili", že mohli v minulém roce přivítat na svět své potomky. Např. útočník Calgary Michael Frolík s partnerkou a bývalou miss Dianou Kobzanovou se mohou těšit z dcery Lilly. Je to už jejich druhá dcera.

No, na nové basketbalisty, hokejisty a fotbalisty to v rodinách zmiňovaných pánů nevypadá... I když kdo ví, kam kroky narozených děvčat v jejich případném sportovním světě povedou.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz