reklama

Hašek dostal k padesátinám opravdu originální dárek - vyhazov...

08.10.2019
Po dvou a půl letech skončil v prvoligovém klubu Bohemians Praha 1905 fotbalový trenér Martin Hašek. Vedení se rozhodlo ho odvolat po víkendové porážce v Českých Budějovicích 2:3. Nového kouče představí "klokani" v příštích dnech.

Hašek je tak po Ivanu Kopeckém (Opava) a Josefu Csaplárovi (Zlín) třetím prvoligovým koučem, který v této sezoně dostal padáka.
"Vedení klubu je nespokojeno s bodovým ziskem v aktuální fázi sezony. Za neúspěch musíme považovat také vyřazení z MOL Cupu s třetiligovým Chlumcem," uvedl ředitel Bohemians Darek Jakubowicz. "Na druhou stranu Martinovi patří také velké díky za práci, kterou v Bohemce odvedl," dodal.

Bohemians získali během dvanácti kol 12 bodů a patří jim jedenácté místo. Zatímco na domácím hřišti to klokanům šlo skvěle (tři výhry, dvě remízy), zvenku si přiváželi mizerné výsledky (šest proher, jedna remíza!).

Hašek tak dostal k pátečním padesátým narozeninám originální dárek...

Bývalý reprezentant přišel do vršovickému klubu v dubnu 2017, kdy na lavičce nahradil Miroslava Koubka. V první sezoně dovedl klokany ke 13. pozici, o rok později skončilo pražské mužstvo na skvělém sedmém místě. V minulém ročníku se Bohemka díky třináctému místu jen tak tak vyhnula baráži o udržení mezi elitou.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz