reklama

Dočkáme se ještě Jágra na ledě?

11.02.2019
Takže opět to byly jen spekulace. Už poněkolikáté se mluvilo o tom, že Jaromír Jágr konečně v letošní sezoně nastoupí v dresu svého Kladna, ale zatím to ani jednou neklaplo.
První hokejová liga už pomaličku finišuje k svému závěru základní části a diváci (nejenom ti kladenští) netrpělivě čekají, kdy božský Jarda opět nazuje brusle.
Sám Jágr minuý týden při setkání s fanoušky naznačoval, že by už konečně mohl naskočit na led, a tak se předpokládalo, že by mohlo jít o dnešní zápas v Prostějově. „Hrát nebude,“ uvedl však mluvčí kladenského klubu Vít Heral.

Do konce základní části druhé nejvyšší soutěže zbývá Kladnu odehrát ještě šest utkání. Další zápas odehrají Středočeši tuto středu doma proti Kadani a poté v pondělí v Havířově. To už bude mít Jágr za sebou 47té narozeniny, které oslaví tento pátek.

Nejproduktivnější Evropan v dějinách NHL hrál naposledy zápas 23. srpna. To es Kladno na domácím ledě střetlo v přípravném souboji s Litoměřicemi. V závěru utkání se právě Jágr zranil.

Kladno je zatím na čtvrtém místě. Na první Jihlavu už ztrácí propastných 14 bodů. Avšak na druhý Vsetín a třetí České Budějovice jen pouhý bod.
Play-off by tomuto tradičnímu hokejovému klubu nemělo utéct, přesto k jistotě ještě potřebuje pár bodíků.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz