reklama

Co je víc pravděpodobné? Ledecká se stane gymnastkou či Česko bude bez Babiše?

15.11.2018
Kdyby Andrej Babiš potřeboval další peníze, jako že je samozřejmě nepotřebuje, mohl by si u některé sázkové společnosti vsadit třeba pět milionů na to, že odstoupí. Až by odstoupil, bral by skoro pětinásobek.
Jenomže i bookmakeři tomu nevěří, že by se premiér vzdal svého místečka a na to, že bude předsedou vlády k 1. únoru vypsali nízký kurz 1,15:1. Za opačnou možnost nabízejí kurz kolem 4,6:1.
To že budem mít nadále stejného premiéra s myslí i jeho dlouhodobě největší politický odpůrce Miroslav Kalousek z TOP 09, který na svém twitteru uvedl toto: "Doporučuji si vsadit. Nevěřím, že se najde devět statečných, jakkoliv bych si to přál. Nejde totiž o prostou většinu. Musí nás být 101, kteří vstanou a řeknou: „Pro návrh“,“ napsal Kalousek.
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 tím naráží na to, že by Babiše musel "zradit" někdo z vládní koalice. Ale u hnutí ANO je to nemyslitelné a sociální demokracie na to nemá "koule" a má svých problémů dost. Ani s komunisty, kteří tolerují současnou vládu, nelze v tomto příliš počítat.

Sázka na Babiše však není jediná zajímavá příležitost, na kterou vypsaly sázkové kanceláře kurzy. Když se např. podíváme na nabídku Chance, tak si sázející může např. vsadit, jestli bude o Vánocích sníh či zda vyzkouší Ester Ledecká na příští olympiádě jiný sport, třeba gymnastiku či atletiku.
Na to že bude v Praze na Štědrý den metr a více sněhu je kurz osm. A že nás bude Ledecká reprezentovat na olympiádě 2020 v Tokiu v gymnastice 250:1.

V nabídce však najdeme i "normálnější" sázky. Třeba na vítěze ankety Sportovec roku. I když...vítěz je jasný, bude jím už několikrát zmiňovaná Ester Ledecká.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz