reklama

Česko má jisté finále na Turnaji mistryň. Naše hráčky potvrdily svou suverenitu

25.10.2018
Dnes byly v Singapuru na Turnaji mistryň rozehrány čtyřhry, v kterých se představilo všech pět našich hráček.
Nejdříve na kurt nastoupily Barbora Strýcová společně s Andreou Sestini Hlaváčkovou proti španělsko-slovinské dvojici Maríi Martínezové a Andreje Klepačové.
Naše hráčky dokázaly, že přijely do tohoto exotického města ve skvělé formě, svoje soupeřky porazily suverénně 6:1, 6:2. Hlaváčková tak nadále je ve hře v obhajobě svého loňského titulu (vyhrála zde s Maďarkou Babosovou). Naše tenistky skvěle podávaly a ještě lépe returnovaly a soupeřky nenašly žádný recept na zvrat v utkání. „Obě jsme se skvěle hýbaly, byly aktivní zezadu i na síti. Byly jsme precizní, jak jsme chtěly,“ byla po zápase spokojená Barbora Strýcová.

V semifinále se střetnou s další českou dvojicí Kateřinou Siniakovou a Barborou Krejčíkovou, které si poradily s pátou českou účastnicí Turnaje mistryň Květou Peschkeovou a čechoameričankou Nicole Melicharovou. Také vyhrály celkem suverénně 6:1, 6:4.
Naše dvojice vstoupila do turnaje v pozici světových jedniček a dneska tuto informaci potvrdily. Ve druhém setu sice Peschkeová s Melicharovou hodně vzdorovaly, ale konec sady patřil opět světovému páru č. 1.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz