reklama

Bude Dočkal připraven nastoupit proti Anglii? Dnešní lékařské vyšetření napoví

18.03.2019
Jak trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý avizoval, tak se také stalo. Dnes donominoval tři hráče pro zápasy s Anglií a Brazílií.

Protože v prvotní nominaci byl jen jeden útočník, dalo se očekávat, že dnes Šilhavý oznámí jméno dalšího forvarda. Nakonec se rozhodl pro slávistu Milana Škodu.
Aby to nebylo Spartě "líto", i na ní si kouč vzpomněl. Zahrát si proti světovým gigantům bude mít možnost středopolař Martin Frýdek. Třetím jménem je také záložník a to Vladimír Darida z Herthy Berlín. „Darida je dlouhodobým lídrem našeho týmu a záleželo jen na tom, jestli stihne vyléčit zranění. Martin Frýdek předvádí dobré výkony ve Spartě, která na jaře zatím všechny zápasy vyhrála. A Milan Škoda je důležitým hráčem Slavie, které se daří nejenom v lize, ale taky v Evropské lize,“ prohlásil kouč Šilhavý.

Může se stát, že bude muset reprezentační tréner ještě jednoho či dva hráče přibrat do letadla směr Anglie. Dva původně nominovaní hráči záložník Sparty Bořek Dočkal a brankář Sevilly Tomáš Vaclík nenastoupili o víkendu kvůli zdravotním problémům do ligových zápasů. Dnes by měli v Praze absolvovat lékařské vyšetření, které by mělo hodně napovědět, jak to s nimi pro kvalifikační zápas s Anglií a poté přátelák s Brazílií vypadá.

Reprezentanti budou trénovat na hřišti Viktorky Žižkov, do Londýna vyrazí ve čtvrtek. Po utkání v Anglii (22. března) se vrací do Prahy, kde v Edenu přivítají v přátelském zápase Brazílii (26. března).
Autor: Alex Neugebauer/DomácíSport.cz